25 Feb, 2023

Na mizici pod korm vzemite nov Petrovški list in ostali material, ki ga je Slovenska karitas pripravila za postni čas.

V torek, ob 17.30 je v župnišču srečanje s starši prvoobhajancev. Lepo vabljeni vsi starši!

V petek, ob 17.30 je križev pot. Križev pot vodi molitvena skupina. Lepo vabljeni!

V soboto, 4. marca od 16. do 19. ure je duhovna obnova za vse člane ŽPS-a in ostale župnijske sodelavce. Duhovno obnovo bo imel g. Branko Cestnik. Naslov razmišljanja bo: “Bog in Cerkev v času epidemije, afer in vojn”. Lepo vabljeni!

V petek, 10. marca bo pri nas na obisku celjski škof Maksimilijan. Ob 16. uri bo imel srečanje s ključarji in gospodarskim svetom v župnišču. Ob 17.30 bo v cerkvi križev pot. Križev pot bodo vodili člani ŽPS-a, sledila bo sveta maša, ki jo bo daroval škof Maksimilijan. Po maši bo z škofom srečanje ŽPS-a v župnišču. Vabimo vse člane ŽPS-a, da se srečanja s škofom zagotovo udeležijo.

V torek, 14. marca, ob 19.30 uri bo v Domu II. savinjskega tabora v Žalcu 26. dobrodelni koncert Karitas Petrovče »Z roko v roki«. Cena vstopnice je 15 EUR. Dobijo se v zakristiji in na TIC-u v Žalcu. Se priporočamo.