18 Mar, 2024

V ponedeljek, 19. februarja, ob 19. uri bo v Dominikovem domu srečanje zakonske skupine. Lepo vabljeni!

V torek 20. februarja, ob 17. uri bo v župnišču mesečno srečanje za starše in otroke od 1. do 4. razreda. Lepo vabljeni!

V torek, 20. februarja, ob 19. uri bo v župnišču srečanje ŽPS-a. Lepo vabljeni vsi člani!

V petek, ob 17.30 bo križev pot v Dominikovi kapeli. Vodi ga svetopisemska skupina. Križev pot je za vse birmance obvezen!

V soboto, 24. februarja od 9.30 do 13. ure bo pri sv. Jožefu v Celju delavnica krašenja cerkve. Vabljeni vsi, ki krasite našo cerkev.

Župnijska Karitas Petrovče in Žalec vabita v ponedeljek, 4. marca., ob 19.30 uri na 27. tradicionalni dobrodelni koncert “Z roko v roki”, ki bo v Domu II. slovenskega tabora v Žalcu. Nastopili bodo: Aleks Volasko, klapa Skala, skupina Dominik, Andreja Zakonjšek Krt, Duo Florei, MePZ A CAPPELLA, 5+Band, ansambel Dori, skupina Zoe (Svetnik), Slovenski pjebi in Matej Lebič.  Gost večera bo Martin Golob. Lepo vabljeni!