12 Jul, 2020

Slovenska škofovska konferenca je sklenila, da je treba v cerkvi obvezno nositi maske. Ob vstopu v cerkev si razkužite roke, nadenite zaščitno masko in  ohranjajte medosebno razdaljo 1,5 metra (to ne velja za družine in člane skupnega gospodinjstva). Obhajilo se sprejme samo na roke. Pred zaužitjem obhajila si odkrijete obraz. Pri izhodu iz cerkve si znova razkužite roke.

Pater Viktor je še vedno na zdravljenju na intenzivnem oddelku v bolnici Celje. Duhovno oskrbo župnije Žalec je začasno prevzel pater Vanči. Pri duhovni oskrbi ob nedeljah mu pomagajo salezijanci iz Celja. Verjetno pa pater Viktor zaradi težje poškodbe glave in drugih pridruženih bolezni ne bo mogel več opravljati službo župnika v Žalcu. Priporočamo ga v molitev.

Maše v Petrovčah so v ponedeljek, sredo, petek in soboto ob 19. uri, v Žalcu pa ob torkih in četrtkih, ob 7.uri.

Vsem, ki odhajate na dopust, želimo miren dopust.

Izšel je nov Petrovški list! Nahaja se na mizici pod korom.

Naj vas na vaši življenjski poti spremlja Božji blagoslov.