18 Jul, 2020

Pater Viktor, župnik v Žalcu je bil ta teden prestavljen iz intenzivnega oddelka na negovalni oddelek v bolnici Celje. Tam bo ostal dokler zanj ne bo sobe v domu pri sv. Jožefu. Priporočamo ga v molitev.

Maše v Petrovčah so v ponedeljek, sredo, petek in soboto ob 19. uri, v Žalcu pa ob torkih in četrtkih, ob 7.uri. Lepo vabljeni!

V sredo je god Marije Magdalene, zavetnice drameljske župnije.

V petek goduje sv. Krištofa, zavetnik šoferjev.

Prihodnjo soboto bo prišel na pomoč pri maševanju v Žalcu in Petrovčah pater Domagoj iz Zagreba.

V nedeljo je Krištofova nedelja. Kot vsako leto bo za cerkvijo po vseh nedeljskih mašah blagoslov vozil in zbiranje darov za misijonska vozila. V zahvalo za vaš dar boste dobili kartonček z molitvijo in nalepko. V imenu vseh naših misijonarjev vam izrekamo iskrena hvala. Vaša pomoč je neizmerna.