23 Jul, 2023

V zahvalo za srečno prevožene kilometre in s prošnjo za Božje varstvo na vseh poteh vas po mašnem blagoslovu vabim k blagoslovu vozil za cerkev.. Pripeljite avtomobile čim bliže skupaj. V imenu misijonarjev in misijonark ter akcije MIVA vas vabim, da s svojim darom podprte nakup prevoznih sredstev za njihovo delovanje v misijonskih deželah. Hvala za vaše darove in srečno vožnjo na vaših poteh!

Med tednom so maše po starem sporedu.

Ker sva sedaj v župniji dva duhovnika se priporočamo za naročilo maš, saj veste da duhovniki v Sloveniji živimo od mašnih štipendij.

Jutri goduje sv. Krištof, v torek apostol Jakob, v sredo pa Joahim in Ana, starša device  Marije, v soboto je god sv. Marte.

V četrtek bo pri sv. Neži v Libojah srečanje župnijski gospodinj. Sklep srečanja bo popoldne v Petrovčah.

Želimo vam lepe in sproščene dopustniške dni.