29 Jul, 2023

Na Krištofovo nedeljo ste darovali za nakup vozil naših misijonarjev in akcijo MIVA 770 EUR. Najlepša hvala za vaš velikodušni dar v imenu vse naših misijonarjev in misijonark.

V soboto smo bili na romanju župnijskih gospodinj, pomočnic in sodelavcev pri sv. Neži v Libojah. Sveto mašo je daroval upokojeni celjski škof Stanko Lipovšek ob somaševanju upokojenega nadškofa Marjana Turnška in duhovnikov. Škof Lipovšek se je lepo zahvalil vsem, ki pomagajo pri gospodinjstvu in ostalih delih v župniji.  Romanje smo zaključili z molitvijo litanij Matere božje in blagoslovom z Najsvetejšim v baziliki Petrovče.

Hvala Andreji Jelen, Majdi in Žarku Seražin za krašenje cerkve v mesecu juliju. V avgustu krasijo cerkev Maja Friedrich, Stanka Hojnik, Anica Vošnjak in Helena Stepišnik.

Lepo vabljeni med tednom k maši v večjem številu.