25 Mar, 2024

Vstopili smo v postni čas. Post je čas za dobra dela, odpoved in molitev za ljudi v stiski! Vsak postni petek, je ob 17.30 v kapeli križev pot. Naslednji petek križev pot vodi molitvena skupina. Lepo vabljeni!

Hvala Maji in Jelku iz Levca za krašenje cerkve v mesecu februarju. V mesecu marcu sta za krašenje na vrsti Stanka in Janez.

Župnijska Karitas Petrovče in Žalec vabita v ponedeljek, 4. marca., ob 19.30 uri na 27. tradicionalni dobrodelni koncert “Z roko v roki”, ki bo v Domu II. slovenskega tabora v Žalcu. Nastopili bodo: Aleks Volasko, klapa Skala, skupina Dominik, Andreja Zakonjšek Krt, Duo Florei, MePZ A CAPPELLA, 5+Band, ansambel Dori, skupina Zoe, Slovenski pjebi in Matej Lebič.  Gost večera bo Martin Golob. Vstopnice se dobijo v zakristiji, župnišču, pri Zlatku Kerčmarju in na Tic-u v Žalcu. Z nakupom vstopnic pomagate pri sanaciji od poplav in družinam v stiski. Lepo vabljeni!