16 Apr, 2023

Bliža se čas priprave otrok na prvo sveto spoved in prvo sveto obhajilo. Vsako nedeljo, ob 9.15 uri bodo v cerkvi pevske vaje za obhajilo. Prav je, da se vsi otroci udeležijo pevskih vaj, saj bodo vsi deležni lepe slovesnosti na dan praznovanja.

V torek, ob 17.30 uri je v župnišču obvezno srečanje za starše prvoobhajancev.

V torek, ob 20. uri je srečanje ŽPS v župnišču. Lepo vabljeni vsi člani!

V četrtek, od 17.30 – 19. ure je srečanje za birmance in njihove starše. Srečanje je za vse birmance, ki želijo drugo leto prejeti zakrament svete birme obvezno.

Bliža se mesec maj in šmarnična pobožnost. Letošnje šmarnice imajo naslov »Ob Mariji poglejmo v Sveto pismo«. Ko je dolg dan, ko že diši po poletju, otroke vabimo, da bi skupaj slavili Marijo, jo spoznavali, odkrivali in raziskovali v Svetem pismu.

Letošnji oratorij bo potekal, od ponedeljka, 3. julija do petka 7. julija. Tema je HOBIT. Zgodbo je napisal Tolkien. Kot vsa njegova dela prinaša njegova zgodba kopico krščanskih sporočil in vrednot, ki so pomembne za otrokovo vzgojo. Rezervirajte si čas za naše poletno druženje in se čim prej prijavite. Zanimivo bo!