29 Avg, 2020

Z veroukom bomo pričeli v ponedeljek, 14. septembra 2020. Urnika še nimamo, ker se še usklajujemo s šolo.

Prvi teden septembra pričnejo z veroukom prvoobhajanci in birmanci.

Starši birmancev imajo srečanje v ponedeljek 7. septembra ob 17.30 uri v cerkvi.

Prvo obhajilo bo v nedeljo, 20. septembra, ob 10. uri, birma pa v nedeljo, 4. oktobra, ob 10. uri. Srečanja za birmance v pripravi na birmo bodo: v nedeljo 6. sept. ob 9. uri v cerkvi; v nedeljo 13. sept. ob 9. uri v cerkvi. V soboto 19. sept. med 9. in 12.30 uro bo birmanski dan v župnijskih prostorih. V petek 25.9. ob 17.30 uri bo srečanje za birmance in botre v župnijskih prostorih in začetek birmanske devetdnevnice.

Prihodnji petek je prvi v mesecu septembru. Molitev za duhovne poklice bo po večerni maši. Lepo vabljeni!

Na prvo soboto bodo litanije z blagoslovom petnajst minut pred večerno mašo. Lepo vabljeni!

V nedeljo, 6. septembra bo v baziliki Lurške Matere Božje v Brestanici srečanje bolnih, invalidov in starejših. Od 14.ure naprej bo priložnost za sv. spoved in molitev, ob 15. uri pa sv. maša z bolniškim maziljenjem in blagoslovom z Najsvetejšim. Lepo vabljeni!

V torek, 8. septembra je praznik Marijinega rojstva ali mala maša. V Petrovčah bodo maše, ob 8., 10. in 19. uri. Lepo vabljeni!

Nabirka na prvo nedeljo v mesecu septembru je namenjena za obnovo fasade na župnišču in dominikanskem samostanu. Se priporočamo za vaš velikodušni dar!