9 Sep, 2023

Hvala za vaš prvonedeljski dar v mesecu septembru. Zbralo se je 846 €. Nabirka je namenjena za sanacijo cerkve, Dominikovega doma, hiše karitas in samostana.

Prihodnjo soboto je vseslovensko srečanje mladih v Stični. Za dekanijo Žalec in Braslovče je organiziran poseben avtobus. odhod avtobusa iz Petrovče je ob 7. uri iz ploščadi cerkve. Mladi naj se prijavijo pri katehistinji Katji Pečovnik.

V župnišču po šoli vpisujemo otroke v prvi razred verouka. Starše, ki so dali svojega otroka krstiti so pri krstu obljubili, da bodo svojega otroka vzgajali v veri in pošiljali k verouku. Verouk bo zaradi poplave in sanacije veroučne učilnice v župnišču do nadaljnjega v Dominikovem domu.

V ponedeljek, 11. septembra bo začetek veroučnega leta. Urnik verouka je objavljen na oglasni deski pred cerkvijo in na spletni strani župnije.