26 Sep, 2020

Začela se je devetdnevnica, ki je za vse birmance obvezna. Birmanci, ki jih pripravlja Katja bodo imeli spoved v torek, ob 17.30 uri in sredo ob 18. uri.

V petek, ob 18.30 uri bo srečanje za vse birmance s katehistinjo Stanko in spoved za botre.

Prihodnjo nedeljo ob 10. uri bo birma. K birmi bo pristopilo 27 birmancev. Ker je zaradi koronavirusa treba zagotoviti razdaljo, mora biti vsaka druga klop prazna. Zato prosimo ostale župljane, da se udeležijo svete maše v soboto zvečer ali v nedeljo zjutraj ob 8. uri. Tako bodo v nedeljo tudi starši birmancev lahko navzoči pri birmi. Hvala za razumevanje. Vse birmance in njihove družine priporočamo v molitev.

Hvala Maji Friedrich in Veri Pilih za krašenje cerkve v mesecu septembru. V mesecu oktobru sta za krašenje na vrsti Vikica Hrustl in Katarina Antloga.

Prihodnja nedelja je prva v mescu oktobru. Priporočamo se za vaš mesečni dar, ki je namenjen za kritje stroškov fasade na župnišču in dominikanskem samostanu.