11 Mar, 2023

Hvala vam za vaš prvonedeljski dar.

Na mizici pod korom vzemite nov Petrovški list.

V torek, 14. marca, ob 19.30 je v Žalcu, v Domu II. slovenskega tabora dobrodelni koncert Medžupnijske karitas Petrovče »Z roko v roki«. Vstopnice se dobijo v Župnijskih uradih Spodnje savinjske doline, v Tic-u v Žalcu in eno uro pred koncertom. Lepo vabljeni!

Kulturno društvo Petrovče vabi v petek, 17. marca ob 18. uri v dvorano Hmeljarskega doma na proslavo ob dnevu žena in materinskem dnevu.

V petek, 17. marca po večerni maši je  v Dominikovem domu srečanje ob Svetem pismu.

V soboto, 18. marca je srečanje staršev in njihovih otrok, ki se pripravljajo na prvo sveto obhajilo. Srečanje bo potekalo med 9. in 12. uro. Starši bodo imeli pogovor o obhajilu in spovedi s katehistinjo Stanko, otroci pa bodo sodelovali v delavnicah pri peki kruha in hostij, v cerkvi pa bodo poslušali razlago o sveti maši. Vabljeni vsi starši in prvoobhajanci!

V soboto, 18. marca je liturgično praznovanje praznika sv. Jožefa. Maša bo zvečer ob 18. uri. Lepo vabljeni k maši Jožeti in Jožice!