27 Apr, 2024

Od ponedeljka, 29. aprila bodo med tednom večerne maše v cerkvi. Ob torkih in četrtkih zjutraj pa bodo še naprej maše v Dominikovi kapeli.

V sredo je praznik sv. Jožefa delavca – praznik dela. Pri nas bodo dve maši, zjutraj ob 8. uri in zvečer ob 19. uri v cerkvi.

Mesec maj je posvečen Mariji in majniški pobožnosti. Pri nas bodo vsak dan šmarnice ob 19. uri. Tema letošnjih šmarnic je: »Tvoj talent šteje«. Knjiga opisuje misijonarja Andreja Majcna. Skozi kratke zgodbe bomo spoznavali zaupanje misijonarja Andreja Majcna v Božjo pomoč pri vsakdanjih odločitvah in preizkušnjah. Ob torkih in četrtkih bodo šmarnice brez maše in jih bodo pripravljale družine. Ostale dni bomo šmarnične zgodbe prebirali med mašo. Ob nedeljah bodo šmarnice pri kapelah. Starše in otroke lepo vabimo v mesecu maju k obisku šmarnic!

V soboto, 4. maja goduje sv. Florjan, zavetnik gasilcev, zato se bodo na ta dan pri večerni maši, ob 19. uri zbrali gasilci vseh društev iz naše župnije.