27 Maj, 2023

Hvala vsem dobrim gospodinjam, ki so spekle pecivo  za nedeljo bolnikov in ostarelih.

Na Binkoštno nedeljo, ob 15.uri  imajo v Petrovče zaobljubljeno romanje župljani iz župnije Gotovlje.

Ob 19. uri bodo šmarnice pri vaški kapeli v Drešinji vasi.

Ob 20. uri bo v naši baziliki koncert MePZ A CAPPELLA. Vstop je prost. Lepo vabljeni!

Na binkoštni ponedeljek bodo pri nas dve maši, ob 8. in 19. uri.

V sredo je god Petrovške Mariji in zaključek šmarnic. Lepo vabljeni k maši zvečer ob 19. uri.

V četrtek, bo maša zjutraj ob 7. uri v Dominikovi kapeli.

Prihodnjo soboto ob 10. uri je romanje župnije iz Grosuplja. Vodi ga njihov priljubljeni župnik Martin Golob.

Prihodnjo nedeljo je pri nas lepa nedelja in zaključek Petrovčevanja. Pri nas bo samo ena maša, ob 10.uri. Praznovanje lepe nedelje bomo začeli ob 9. uri s procesijo, ob 10. bo sv. maša po maši pa zakuska za cerkvijo.

Popoldan ob 17. uri bo na igrišču v Dobriši vasi nogometna tekma med slovenskimi in hrvaškimi duhovniki. Otroci se bodo družili ob delavnicah. Na voljo pa bodo tudi otroška napihljiva igrala. Pridite na naše skupno druženje v čim večjem številu.

Hvala gospe Vikici in Katarini za krašenje cerkve v mesecu maju. V mesecu juniju sta za krašenje na vrsti gospa Zinka in Zlatko Kerčmar.