Danes je nedelja Božje besede. Od 21. – 26. januarja bo potekal svetopisemski maraton, ki ga lahko spremljate na spletnem naslovu http://svetopisemskimaraton.si. Bralce Božje besede in člane svetopisemske skupine prosimo, da pol ure po deseti sv. maši berejo Sveto Pismo. Vsi ostali pa si vzamemo čas in jim prisluhnimo.

V sredo je praznik spreobrnitve apostola Pavla in sklep tedna molitve za edinost kristjanov.

V soboto je god Tomaža Akvinskega, duhovnika, dominikanca in cerkvenega učitelja.

Ta teden pater Vanči nadaljujee z hišnim blagoslovom in obiskom družin v Levcu. Če koga iz Petrovč ni bilo doma, prosim če pokličete p. Vančija po mobiletu.

Diakon Drago za dva tedna odhaja v Zagreb na predavanje v sklopu pastoralnega leta. Tako, da v tem času ne bo hodil po blagoslovu.

Priporočamo se za sedežnino za leto 2023. Ta znaša en mašni dar. Vaš dar prinesite v zakristijo.

V zakristiji je na voljo še nekaj Marijanskih koledarjev.

Župnija Petrovče organizira tridnevno romanje v Međugorje, Dubrovnik in Mostar, od 13. do 15. aprila 2023. Cena romanja je 200 €. Ob prijavi je treba plačati akontacijo 100 €. Prijave sprejemamo do zasedenosti avtobusa. Pohitite s prijavami!