31 Dec, 2022

V petek, 6. januarja je praznik Gospodovega razglašenja ali Sveti trije kralji. Maše bodo ob 8. uri in zvečer ob 18. uri v cerkvi. Lepo vabljeni!

V soboto, 7. januarja, bo ob 18.45 uri v naši baziliki novoletni koncert ženskega pevskega zbora »Ljubečanke«. Lepo vabljeni!

Naši otroci bodo koledovali naslednji vikend v Drešinji vasi.

Diakon Drago Ferencek bo hodil po blagoslovu v Arji vasi, Rušah, Mali Pirešici, Zaloški Gorici in Drešinji vasi, jaz pa v Dobriši vasi, Petrovčah in Levcu. Hvala vam za vašo gostoljubnost!

Prosimo, da poravnate naročnino za Ognjišče za leto 2023. Celoletna naročnina znaša 37,40 EUR.

Hvala Jožetu Stepišniku za lepo narejene jaslice, Anici Mariji Vošnjak pa za okrasitev cerkve.

V zakristiji so na voljo Marijanski koledarji.

Naj vam leto 2023 prinese veliko dobrega, toplina prihajajočih praznikov pa naj vas greje vse leto!

Izšel je novi Petrovški list. Dobite ga na mizici pod korom.