8 Apr, 2023

Hvala vam za pisanko, ki ste jo darovali za našo cerkev.

V Drešinji vasi pri Gasilskem domu je razstava upodobitve Jezusovega trpljenja in vstajenja ter ostalih velikonočnih simbolov. Lepo vabljeni k ogledu!

Jutri ob pol osmih je procesija s SRT po vasi, nato sveta maša. Po maši bomo jedli velikonočni zajtrk. Bog žegnaj! Druga maša je ob 10. uri.

Na velikonočni ponedeljek bodo maše ob 8. in 10. uri.

V četrtek ob 5. uri zjutraj odhajamo na župnijsko romanje v Međugorje. Vsi, ki še niste poravnali drugega dela stroškov, vas prosimo, da to storite do srede. Vsi romarji morajo imeti osebni dokument, ki je veljaven vsaj tri mesece do izteka.

V četrtek bo maša zvečer ob 19. uri.

Svetopisemska skupina vabi na srečanje ob sv. pismu v petek, 14. aprila po večerni maši v Dominikov dom.

Prihodnja nedelja je bela nedelja ali nedelja Božjega usmiljenja.

Na mizici pod korom vzemite Velikonočno številko Petrovškega lista.

Veselite se, On živi in želi, da se tudi v Veliki noči mi v sprejemanju Jezusove izredne ljubezni na novo rodimo. Želimo vam blagoslovljene velikonočne praznike.