1 Sep, 2022

Spoštovani starši !

Ob sv. krstu Vašega otroka ste pokazali pripravljenost za celostno vzgojo in razvoj Vašega otroka. Človek ni zgolj to kar je vidno z očmi, torej telo, ampak je tudi duh in duša, vse to skupaj pa je oseba. Za zdrav razvoj osebe je potrebno poskrbeti za njegovo duhovno, fizično in psihično področje in razvoj. Pri tem procesu razvoja in zorenja Vam Cerkev pomaga.

Z vstopom v šolo se začenja tudi verouk. Zato, dragi starši vabimo vas, da svojega otroka vpišete k verouku. Z rednim veroukom začnemo v ponedeljek, 5. septembra. Podrobnejše informacije Vam bodo na voljo na naši internetni strani.
Za vpis potrebujete: vpisnico (novi), podpisano veroučno spričevalo, denar za učbenik oz. delovni zvezek ter za prispevek za stroške verouka, ki je letos enoten za vso škofijo: 20 € za družine z enim in 30 € z več veroučenci na leto. Staršem, ki župniji namenijo 1% od dohodnine, tega ni treba prispevati.

V pričakovanju srečanja z vami, vam želimo obilo božjega blagoslova in vas lepo pozdravljamo.

Župnik p. Vanči Arzenšek in katehistinja Katja Pečovnik